Innowacyjne systemy automatyki domowej

O NAS

Dowiedz się więcej o naszej działalności

INNOWACYJNE
SYSTEMY
AUTOMATYKI
DOMOWEJ,
ZABEZPIECZEŃ
ORAZ
MONITORINGU

Nazywam się Marcin Pradelok. Moja przygoda z szeroko rozumianą elektroniką rozpoczęła się mniej więcej 20 lat temu, kiedy to jako jeszcze dziecko otrzymałem w prezencie radio z kieszenią na kasety, z dwoma oddzielnymi głośnikami. Postanowiłem je zmodyfikować? Niestety, nigdy już nie zagrało. Od wielu lat już wiem, dlaczego?

Wiedzę teoretyczną zdobyłem w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach, gdzie w 2006 roku uzyskałem kwalifikacje zawodowe jako Technik Telekomunikacji. Uzupełnieniem były studia kierunkowe na Politechnice Śląskiej w Gliwicach.
Od 10 lat jestem aktywny zawodowo i nieprzerwanie pracuję w branży IT. Zdobyłem doświadczenie w tej branży, dodatkowo ciągle doskonale swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach.
Zakładając firmę realizuję w pewien sposób swoje marzenia zawodowe, jednak przede wszystkim pragnę MOIM SZANOWNYM KLIENTOM ułatwić codzienne życie poprzez przybliżenie nowości teleinformatycznych, montaż automatyki domowej i systemów inteligentnego domu.
Od wielu lat instaluję, programuję oraz uruchamiam:

To tylko przykładowe obszary mojej działalności.
SZANOWNY KLIENCIE chętnie zmierzę się z każdym TWOIM problemem lub chęcią udoskonalenia i ułatwienia swojego życia. W działalności, którą prowadzę ? również ciągłe rozwijam i doskonalę nie tylko siebie, ale przede wszystkim firmę.

bezpieczeństwo BEZPIECZEŃSTWO
innowacyjność INNOWACYJNOŚĆ
komfort KOMFORT
oszczędność OSZCZĘDNOŚĆ
elastyczność EASTYCZNOŚĆ
gwarancja i jakość GWARANCJA I JAKOŚĆ

OFERTA

produkty

PRODUKTY


usługi

USŁUGI


BAZA WIEDZY

CERTYFIKATYNASZE REALIZACJE

Sprawdź, klikając w wybraną kategorię

REFERENCJEKONTAKT

w czym możemy pomóc?